Poznámkový blok nebo taky zápisník může být skvělým pomocníkem pro zápisky ze školy, poznámky z cest, plánování denních aktivit, psaní receptů až po nákupní seznamy a seznamy úkolů.VÝHODY

všechny poznámky na jednom místě                

možnost třídění obsahu a jeho archivace     

velký výběr formátů a provedení

design - stylový doplněk

 
Poznámkové bloky MINTRA

  • široká škála barev a odstínů
  • 11 různých typů provedení desek
  • 5 typů formátů:  A4+, A4, A5+, A5, A6
  • dva typy listů: linkované nebo čtverečkované
  • různé počty listů: 72, 80, 90, 120, 150 ,160 ,180
  • dva typy vazby: vinutá kovová spirála nebo dvojitá kovová spirála

PŘEJÍT DO NABÍDKY >>


Typy bloků


JUMBO
nejširší výběr barev, formátů či počtů stránek poznámkového bloku. Kombinujte ideální blok dle svých aktuálních potřeb z 9 typů barev desek, 3 formátů (A4 /A5 /A6)  a dvou typů listů. Blok má kovovou vinutou spirálu, kartonové dělící listy, barevný registr a rejstřík.

SMOOTH
bloky v kovové vinuté spirále s čirými polypropylenovými deskami a barevnými prvky. Vybírat můžete z 5 barev, 3 formátů (A4 / A5/ A6) a dvou typů listů. Blok má plastové dělící listy pro třídění dle úkolů, předmětů, receptů apod.a přehledný rejstřík na úvodní stránce.

LIGHTS
tyto krásné zářivé barvy bloků rozhodně upoutají a udělají dojem. Spojení kovové vinuté spirály s průhlednými plastovými deskami rozhodně nepůsobí nudně. Nabízíme je ve 3 formátech (A4/ A5/ A6), 5 barvách a dvou typech listů. Samozřejmostí jsou plastové dělící listy a rejstřík.

LINES
skutečně elegantní bloky v širokém výběru pastelových barev. Kovová vinutá spirála a jemná struktura proužků na deskách jsou skutečnou elegancí. Stačí si jen vybrat z 5 barevných odstínů, dvou typů listů a 3 formátů (A4 /A5/ A6). Plastové dělící listy a rejstřík v každém bloku.

STEEL CLASS
stylové bloky v metalických barvách s třpytivými odlesky. Kovová vinutá spirála v lesklé stříbrné, podpořená metalickými deskami  s efektivním dekorativním výsekem. 3 různé formáty, dva typy listů a 5 barevných odstínů. Plastové dělící listy a rejstřík v každém bloku.

BIG
jednoduše bloky pro ty, kterým běžná velikost nestačí. Ideální, jako sešti pro školní poznámky studentů a žáků. Praktický široký okraj pro dodatečné poznámky a listy s perforací pro založení do pořadače ocení každý. Zhotoven ve formátu A5, dvou typech listů a 5 barevných odstínech. Plastové dělící listy a rejstřík v každém bloku.

ECO PEN
bloky pro ekologicky smýšlející uživatele, kterým není lhostejné životní prostředí. Vyrobeny z biologicky rozložitelných materiálů. Dvojitá kovová spirála, desky z ekologicky šetrného matriálu, ekologický papír a plastové pero vyrobené z rostlin včetně netoxické náplně. 2 různé formáty, dva typy listů a 5 různých barevných odstínů.

EXCLUSO
vyjímečné bloky  A4 a mapy na spisy A4+. Dvojitá kovová spirála s deskami z elastického polypropylenu v 7 barevných odstínech a dvou typech listů. Praktické okraje pro další poznámky na okrajích listů. Spolu s tříklopou deskou ve stejném provedení vytvoříte snadno dokonalý SET.

ORANGE
bloky s nezaměnitelným designem černé/ oranžové, inspirované tepelnou nerovnováhou planety. Vyrobeny ze 100% recyklovaných surovin. Blok v černé dvojité kovové spirále, opatřený praktickou gumičkou. Vybírejte ze dvou formátů A4+ a A5 + a dvou typech listů. Zajímavým doplňkem je plastové pravítko a plastové dělící listy.

GOLDEN SILVER
nadčasové a originální bloky ve formátu A6 s linkovanými listy a dvojitou kovovou spirálou. Díky zlatým a stříbrným prvkům stále trendy.  Oceníte i praktickou gumičku proti otevření bloku.

90
to je exploze barev v každém prvku bloku formátu A5 nebo A6 s čtverečkovanými listy. Formát Vám bude připomínat malou knihu a díky sponě se blok nikdy neotevře či nepoškodí ani v tašce či batohu. Průhledné barevné desky v 6-i atraktivních barvách.
 


CHCI VEDĚT VÍCE, z čeho můžu VYBÍRAT >>