Všechny produkty Memobe pochází z evropského královského města Krakow a je dbáno především na kvalitu výroby, Značka MemoBe vznikla v roce 2020, ale její historie sahá 30 let zpátky a miliony kusů tabulí jsou rozmístěny po celé Evropě.

Kolekce značky MemoBe se soustředí na prodej tabulí, výrobky pro prezentaci dokumentů, psací a popisovací potřeby, flipcharty a doplňky k tabulím.

Krása, účelnost i design


Vysoká úroveň produktů Memobe je potvrzena získanými ceritifikáty bezpečnosti při použití. Produkty MemoBe vznikají v souladu s přírodou, planetou Země, která je domovem nás všech s  jejich vlivu na společnost a zachování pro další generace.

Jsme schopni nabídnout různé druhy tabulí libovolného rozměru dle požadavků zákazníků, rádi vybavíme školy či firmy těmi nejlepšími tabulemi a se stejným nasazením přistupujeme k potřebám jednotlivých zákazníků.

Na jakých hodnotách značka stojí?

Férová, udržitelná výroba produktů.  Od počátku do nich vkládají péči, znalosti, odvažné nápady i osobitost. Výroba probíhá z obnovitelných zdrojů a značka si zakládá na surovinách

Co je řada IDEA? Aneb podpořte planetu a originální produkty Idea.

IDEA je vlastní produktová řada tabulí s různým typem povrchu - korkové, magnetické bílé nebo textilní. Originální minimalistické tabule s hliníkovým extra tenkým rámem, lehké s maximální využitelnou plochou. Ekologické balení neobsahuje žádný plast, jsou použity pouze papírové lepící pásky a papírové sáčky. Značka má osvědčení o registraci průmyslového vzoru vydané Úřadem Evropské unie.

Znáte Stikkiesflip? Praktická stolní přenosná verze flipchartu.

Stikkiesflip flipchart je ideální moderní pomocník pro prezentaci, jednání či obchodní porady. Lehký, elegantní snadno přenosný s praktickým uchem pro přenos. Jednotlivé archy mají adhezivní podklad, archy lze opakovaně lepit na většinu povrchů a snadno přemísťovat beze zanechání stop.Psací a kreslící potřeby Memobe


Vhodné pro domácí, školní i kancelářeské využití. Olejové popisovače i OHP popisovače mají evropský původ, jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu a mají skvělý design.Experimentujte, objevujte a bavte se doma i v práci :) se značkou Memobe.