ČERVEN... krásný čas, těšení se na prázdniny, škola pomalu končí, sluníčko svítí a kdo máte děti, tak si jistě vzpomenete i DEN DĚTÍ.  Pokud nemáte zatím nápad čím je potěšit  na jejich svátek, mám pro vás takovou rychlovku :)

Malou krabičku vyrobíte během chvilky a můžete ji využít, jako úkryt pro oblíbenou sladkost či jinou drobnost.

Hotová šablona se Vám rozhodně můžete také hodit, pokud pořádáte narozeninovou párty pro vaše děti. Nechte vaše dítě rozdat malý dárek na konci párty pro pozvané.  Do krabičky dejte něco, co třeba souvisí s oslavou nebo něco dobrého na zub. Děti budou mít radost a odnesou si domů i malou pozornost. Je to snadné a rychlé.

 
Co budete potřebovat:

základ pro výrobu krabičky – kreativní papír galeria papieru gramáže 200-220 g/m2
oboustrannou lepicí pásku nebo lepidlo
rýhovací a řezací podložku
šablonu
nůžky
provázek nebo stužku
obsah dovnitř krabičky1. Stáhněte si šablonu na krabičku a vytiskněte na vybraný papír. Vystřihněte patřičný tvar, vyřežte vnitřní kosočtverce a můžete začít rýhovat na podložce přerušované čáry. 
2. Krabičku slepte, na pravém okraji je úzký proužek na který naneste lepidlo nebo oboustrannou pásku. Nechte zaschnout a ustřihněte si provázek nebo stužku, kterou bude vázat oba konce. Nejprve svažte pouze jeden, naplňte něčím DOBRÝM a zavažte druhý. Hotovo!
 

 Přeji vám krásný den a užijte si den dětí společně s nimi !