Jsme Univox spol. s r.o.


Firmu Univox jsme založili v roce 1991, jako obchodní firmu.

Od roku 1995 jsme se specializovali pouze na trh kancelářské techniky pro kompletní zpracování dokumentů.

V roce 1995 jsme otevřeli pobočku v Praze a v roce 1996 v Brně.

V roce 1996 pronikáme na trh polygrafického průmyslu,  v prodeji strojů pro vazbu do dvojité spirály a spotřebním materiálu. Jsme VÝHRADNÍ prodejce a servis firmy RILECART v ČR A SR.

V roce 2000 zahajujeme prodej sublimační technologie Grawerton a služeb s ní souvisejících. Jedná se o různé druhy reklamních a dárkových předmětů potištěných barevnými fotografiemi či texty, jako jsou potisky keramiky, plechu, plastu a textilu. V témže roce přinášíme zákazníkům novou značku vizitkového papíru Galeria Papieru. Jsme výhradní zástupci značky Grawerton a Galeria Papieru v ČR.

Od roku 2001 naleznete v naší nabídce kvalitní skartovací stroje značky Kobra od italského výrobce ELCOMAN. Na českém a slovenském trhu jsme výhradním dovozcem této značky. Téhož roku jsme uzavřeli pobočku v Plzni.

V roce 2012 došlo následovaly pobočka v Brně a v roce 2020 pobočka v Praze. Obchod se stále více soustředil do online prostředí. Osobní kontakt s Vámi máme stále rádi a díky našim obchodním zástupcům se tak potkáváme přímo u Vás.

V roce 2020 zavádíme novou značku výtvarných potřeb Heykka na český trh. Kvalitní, funkční a designové kreslící potřeby pro děti i dospělé.

91% našeho prodeje realizujeme díky našim stálým partnerům, kteří přinášejí naše produkty do kanceláří a domácností do celé České republiky.

V roce 2022 získáváme výhradní zastoupení značky MemoBe pro český trh. Výrobce tabulí a širokého sortimentu kancelářských potřeb. 

Těšíme se na Vás.


 
Kontakty na nás

Proč nakoupit u nás

Našim cílem je být vašim partnerem v kancelářské technice


Naším cílem je prodávat dalším prodejcům a jejich prostřednictvím koncovým zákazníkům. Chceme být důvěryhodným partnerem pro naše prodejce nikoli konkurencí.


CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT:


certifikát EKO-KOM

výpis z obchodního rejstříku

všeobecné obchodní podmínky

certifikát - zaškolení na stroje Rilecart


certifikát - autorizovaný distributor strojů Rilecart

certifikát - zaškolení na technický servis skartovacích strojů Kobra

certifikát - autorizovaný distributor skartovacích strojů Kobra