Peak je anglická značka laminátorů reprezentující elegantní design a jednoduchost obsluhy. Velký důraz je kladen na kvalitu výrobků pro domácí i profesionální využití za nejlepší možnou cenu. Spolehlivost a vysoké užitkové vlastnosti přispívají ke spokojenosti našich zákazníků.
 
kobra
Italská značka soustřeďující se na širokou nabídku skartovaček a řezaček. Patří k nejvýznamnějším evropským výrobcům skartovaček papíru, CD/DVD, kreditních karet a disket. Značka Kobra je založena na silném technologickém know-how, po celou dobu své existence využívá nejnovějších technologií a věnuje svou pozornost inovacím. Kvalita řezných jednotek skartovaček Kobra je potvrzena certifikáty vydanými Národním bezpečnostním úřadem ČR. Jedinečnost, vysoká kvalita, inovace a šetrnost k životnímu prostředí jsou vlastnosti, které ocení i nejnáročnější zákazníci. Veškeré typy skartovaček KOBRA jsou vyrobeny výhradně v evropské továrně přímo v Itálii.

Velkobochodně zastupujeme značku Kobra
pro Českou a Slovenskou republiku.  Vice o značce Kobra.
ATTAC
 je mladá značka domácích a malých skartovaček pro použití doma či domácí kanceláři. Oceníte zejména jednoduchost ovládání a příznivou cenu.

Osobní skartovačky

GALERIA PAPIERU je kolekce ozdobných papírů a obálek. Vybírat můžete z 130 různých povrchových úprav velmi kvalitního papíru ve formátu A4. Doporučujeme pro vizitky, pozvánky, blahopřání, jmenovky, novoroční přání, menu, certifikáty, poděkování a kreativní tvoření.Moderní a originální technologie sublimačního potisku Grawerton je určená k potisku reklamních a dárkových předmětů ve fotografické kvalitě výsledku.  Zhotovení je otázkou několika minut. Pro potisk jsou určeny různé druhy máteriálů s polyesterovým povrchem (textil, kov, plast, keramika). V současné době je v sortimentu cca 20 druhů předmětů k potisku a jejich nabídka se neustále rozšiřuje. 
 

 jazon

Jazon je mladou značkou vazačů do plastových hřbetů pro střední intenzitu využití.  Vyznačuje se dokonalou souhrou funkčnosti a designu. Dopřejte své kanceláři elegantní vazač a sobě spolehlivého pomocníka s dlouhou životností.
 
wallner
Značka  vazačů pro malé a domácí kanceláře.  Svou příznivou cenou oslovuje široké spektrum zákazníků.
 


Mladá značka notum se širokou škálou tabulí a flipchartů. Důraz je kladen na design, kvalitu provedení a šíři sortimentu. 

Magnetické tabule

Korkové tabule
Značka vznikla před cca 25 lety a byla spojená s výrobou korkových tabulí. Značka Memoboards nabízí svým zákazníkům produkty pro práci v kanceláři, do  škol či na doma. Důraz je kladen na vývoj a dobré nápady s ohledem na životní prostředí.

Kliprámy

Skleněné tabule

 alba
Alba je francouzská značka se širokým sortimentem interiérových a kancelářských doplňků. Snahou je především vyhovět požadavkům zákazníků na vzhled a funkční vlastnosti. Věšáky, lampy, hodiny či stojany na deštníky se vyznačují výbornými technickými parametry, snadnou instalací a neotřelým designem. Kritériem výběru tak může být funkčnost nebo barevné sladění s interiérem.
 
 
rc-system

Italský design a technologie. Společnost RC-systems vyrábí pákové řezačky již více než 50 let. Při výrobě je kladen důraz na kvalitu vstupních surovin a komponentů přispívajících k preciznosti řezu a vysoké bezpečnosti práce.
 

 
Historie této společnosti je spojená s papírenskou výrobou firmy Cartiere Paolo Pigna a to již od roku 1870. Postupně se výroba soustřeďuje také na polygrafické stroje. V současnosti patří k významným světovým výrobcům perforovacích a vázacích strojů pro profesionální knihařské zpracování. Důležitou součástí nabídky je rovněž široké barevné spektrum dvojité kovové spirály pro bloky a kalendáře. Více o značce Rilecart.

Jsme výhradní zástupce firmy Rilecart pro Českou a Slovenskou republiku.

 


 
Kvalita made in Germany! Německá společnost Kleinmann je světovým výrobcem čistících produktů pro počítače a kancelářské vybavení. Hygiena a čistota je jejich prioritou. Z široké nabídky Vám přinášíme praktické pomocníky k tabulím a flipchartům. Máme výhradní zastoupení této značky na území ČR.
Vizionářská společnost, která chce tvořit lepších výrobky, z lepších materiálů se snahou chránit životní prostředí naší planety. Při výrobě je kladen důraz na využití obnovitelných zdrojů a pečuje o práva zaměstnanců. Garantuje výrobky nejvyšší kvality, z nejlepší materiálů. Vyrábí produkty s myšlenkou na spokojeného uživatele.
Hanami je značka pro rolové fólie nejvyšší kvality pro laminaci technikou za tepla. V naší nabídce najdete fólie navržené pro laminaci archů, které vyžadují vysokou kvalitu zušlechtění výtisku. Pomocí laminace získáte lesklý nebo matný povrch, zvýrazněné detaily a barvy, ochranu před mechanickými a chemickými faktory a před vlhkostí.

www. foliehanami.cz

Laminovací fólie na roli