Peak je anglická značka laminátorů reprezentující elegantní design a jednoduchost obsluhy. Velký důraz je kladen na kvalitu výrobků pro domácí i profesionální využití za nejlepší možnou cenu. Spolehlivost a vysoké užitkové vlastnosti přispívají ke spokojenosti našich zákazníků.
 
kobra
Italská značka soustřeďující se na širokou nabídku skartovaček a řezaček. Patří k nejvýznamnějším evropským výrobcům skartovaček papíru, CD/DVD, kreditních karet a disket. Značka Kobra je založena na silném technologickém know-how, po celou dobu své existence využívá nejnovějších technologií a věnuje svou pozornost inovacím. Kvalita řezných jednotek skartovaček Kobra je potvrzena certifikáty vydanými Národním bezpečnostním úřadem ČR. Jedinečnost, vysoká kvalita, inovace a šetrnost k životnímu prostředí jsou vlastnosti, které ocení i nejnáročnější zákazníci. Veškeré typy skartovaček KOBRA jsou vyrobeny výhradně v evropské továrně přímo v Itálii.

Velkobochodně zastupujeme značku Kobra
pro Českou a Slovenskou republiku.  Vice o značce Kobra.
GALERIA PAPIERU je kolekce ozdobných papírů a obálek. Vybírat můžete z 130 různých povrchových úprav velmi kvalitního papíru ve formátu A4. Doporučujeme pro vizitky, pozvánky, blahopřání, jmenovky, novoroční přání, menu, certifikáty, poděkování a kreativní tvoření. Sortiment se neustále rozšiřuje o novinky a obměňuje o zajímavé další produkty. Jsme výhradním zástupcem značky na trhu.Moderní a originální technologie sublimačního potisku Grawerton je určená k potisku reklamních a dárkových předmětů ve fotografické kvalitě výsledku.  Zhotovení je otázkou několika minut. Pro potisk jsou určeny různé druhy máteriálů s polyesterovým povrchem (textil, kov, plast, keramika). V současné době je v sortimentu cca 20 druhů předmětů k potisku a jejich nabídka se neustále rozšiřuje. 

www.grawerton.cz

HEYKKA
je nová značka školních potřeb firmy Argo S.A. Výrobky jsou vysoce kvalitní a bezpečné, rozvíjejí fantazii a kreativitu. V nabídce najdete pastelky, voskovky, tužky, pera a zvýrazňovače pro kreslení a tvoření dětí i dospělých. Designově originální přebaly balení s perokresbou rosltin Vás jistě zaujmou a uchvátí.
Jejich nabídka se už nyní pro Vás rozšiřuje.  Jsme výhradní zástupce značky Heykka pro Českou republiku.

www.heykka.pl
psací potřeby
 

 jazon

Jazon je mladou značkou vazačů do plastových hřbetů pro střední intenzitu využití.  Vyznačuje se dokonalou souhrou funkčnosti a designu. Dopřejte své kanceláři elegantní vazač a sobě spolehlivého pomocníka s dlouhou životností.
 
wallner
Značka  vazačů pro malé a domácí kanceláře.  Svou příznivou cenou oslovuje široké spektrum zákazníků.
Osobní vazače (pro kovové hřbety)

Osobní skartovačky 

Značka vznikla před cca 25 lety a byla spojená s výrobou korkových tabulí. Značku MemoBe možná znáte v původním názvu jako Memoboards. Svým širokým sortimentem nabízí svým zákazníkům produkty pro práci v kanceláři, do  škol či na doma. Důraz je kladen na vývoj, kvalitu produktů a dobré nápady s ohledem na životní prostředí. Jsme výhradním zástupcem značky v České republice.

www.memobe.eu

Kliprámy


Bezrámové tabule

Magnetické tabule


Korkové tabule

Křídové tabule

Doplňky pro tabule a flipcharty


 alba
Alba je francouzská značka se širokým sortimentem interiérových a kancelářských doplňků. Snahou je především vyhovět požadavkům zákazníků na vzhled a funkční vlastnosti. Věšáky, lampy, hodiny či stojany na deštníky se vyznačují výbornými technickými parametry, snadnou instalací a neotřelým designem. Kritériem výběru tak může být funkčnost nebo barevné sladění s interiérem.
 

 
Historie této společnosti je spojená s papírenskou výrobou firmy Cartiere Paolo Pigna a to již od roku 1870. Postupně se výroba soustřeďuje také na polygrafické stroje. V současnosti patří k významným světovým výrobcům perforovacích a vázacích strojů pro profesionální knihařské zpracování. Důležitou součástí nabídky je rovněž široké barevné spektrum dvojité kovové spirály pro bloky a kalendáře. Více o značce Rilecart.

Jsme výhradní zástupce firmy Rilecart pro Českou a Slovenskou republiku.

 


 
Kvalita made in Germany! Německá společnost Kleinmann je světovým výrobcem čistících produktů pro počítače a kancelářské vybavení. Hygiena a čistota je jejich prioritou. Z široké nabídky Vám přinášíme praktické pomocníky k tabulím a flipchartům. Máme výhradní zastoupení této značky na území ČR.
Vizionářská společnost, která chce tvořit lepších výrobky, z lepších materiálů se snahou chránit životní prostředí naší planety. Při výrobě je kladen důraz na využití obnovitelných zdrojů a pečuje o práva zaměstnanců. Garantuje výrobky nejvyšší kvality, z nejlepší materiálů. Vyrábí produkty s myšlenkou na spokojeného uživatele.
Hanami je značka pro rolové fólie nejvyšší kvality pro laminaci technikou za tepla. V naší nabídce najdete fólie navržené pro laminaci archů, které vyžadují vysokou kvalitu zušlechtění výtisku. Pomocí laminace získáte lesklý nebo matný povrch, zvýrazněné detaily a barvy, ochranu před mechanickými a chemickými faktory a před vlhkostí.

www. foliehanami.cz

Laminovací fólie na roli