Peak je anglická značka laminátorů reprezentující elegantní design a jednoduchost obsluhy. Velký důraz je kladen na kvalitu výrobků pro domácí i profesionální využití za nejlepší možnou cenu. Spolehlivost a vysoké užitkové vlastnosti přispívají ke spokojenosti našich zákazníků.
 
kobra
Italská značka soustřeďující se na širokou nabídku skartovaček a řezaček. Patří k nejvýznamnějším evropským výrobcům skartovaček papíru, CD/DVD, kreditních karet a disket. Značka Kobra je založena na silném technologickém know-how, po celou dobu své existence využívá nejnovějších technologií a věnuje svou pozornost inovacím. Kvalita řezných jednotek skartovaček Kobra je potvrzena certifikáty vydanými Národním bezpečnostním úřadem ČR. Jedinečnost, vysoká kvalita, inovace a šetrnost k životnímu prostředí jsou vlastnosti, které ocení i nejnáročnější zákazníci. Veškeré typy skartovaček KOBRA jsou vyrobeny výhradně v evropské továrně přímo v Itálii.

Velkobochodně zastupujeme značku Kobra
pro Českou a Slovenskou republiku.  Vice o značce Kobra.
GALERIA PAPIERU je kolekce ozdobných papírů a obálek. Vybírat můžete z 130 různých povrchových úprav velmi kvalitního papíru ve formátu A4. Doporučujeme pro vizitky, pozvánky, blahopřání, jmenovky, novoroční přání, menu, certifikáty, poděkování a kreativní tvoření. Sortiment se neustále rozšiřuje o novinky a obměňuje o zajímavé další produkty. Jsme výhradním zástupcem značky na trhu.Moderní a originální technologie sublimačního potisku Grawerton je určená k potisku reklamních a dárkových předmětů ve fotografické kvalitě výsledku.  Zhotovení je otázkou několika minut. Pro potisk jsou určeny různé druhy máteriálů s polyesterovým povrchem (textil, kov, plast, keramika). V současné době je v sortimentu cca 20 druhů předmětů k potisku a jejich nabídka se neustále rozšiřuje. 

www.grawerton.cz

Sublimace
Mediaprinter
Flex
Gravírování

HEYKKA
je nová značka školních potřeb firmy Argo S.A. Výrobky jsou vysoce kvalitní a bezpečné, rozvíjejí fantazii a kreativitu. V nabídce najdete pastelky, voskovky, tužky, pera a zvýrazňovače pro kreslení a tvoření dětí i dospělých. Designově originální přebaly balení s perokresbou rosltin Vás jistě zaujmou a uchvátí.
Jejich nabídka se už nyní pro Vás rozšiřuje.  Jsme výhradní zástupce značky Heykka pro Českou republiku.

www.heykka.pl

Pastelky a tužky

Zvýrazňovače
 
 
 
wallner
Značka  vazačů pro malé a domácí kanceláře.  Svou příznivou cenou oslovuje široké spektrum zákazníků.
Osobní vazače (pro kovové hřbety)

Osobní skartovačky 

Značka vznikla před cca 25 lety a byla spojená s výrobou korkových tabulí. Značku MemoBe možná znáte v původním názvu jako Memoboards. Svým širokým sortimentem nabízí svým zákazníkům produkty pro práci v kanceláři, do  škol či na doma. Důraz je kladen na vývoj, kvalitu produktů a dobré nápady s ohledem na životní prostředí. Jsme výhradním zástupcem značky v České republice.

www.memobe.eu

Kliprámy


Bezrámové tabule

Magnetické tabule


Korkové tabule

Křídové tabule

Doplňky pro tabule a flipcharty


 alba
Alba je francouzská značka se širokým sortimentem interiérových a kancelářských doplňků. Snahou je především vyhovět požadavkům zákazníků na vzhled a funkční vlastnosti. Věšáky, lampy, hodiny či stojany na deštníky se vyznačují výbornými technickými parametry, snadnou instalací a neotřelým designem. Kritériem výběru tak může být funkčnost nebo barevné sladění s interiérem.
 

 
Historie této společnosti je spojená s papírenskou výrobou firmy Cartiere Paolo Pigna a to již od roku 1870. Postupně se výroba soustřeďuje také na polygrafické stroje. V současnosti patří k významným světovým výrobcům perforovacích a vázacích strojů pro profesionální knihařské zpracování. Důležitou součástí nabídky je rovněž široké barevné spektrum dvojité kovové spirály pro bloky a kalendáře. Více o značce Rilecart.

Jsme výhradní zástupce firmy Rilecart pro Českou a Slovenskou republiku.

 


 
Kvalitní řada čistících produktů pro počítače a kancelářské vybavení. Hygiena a čistota je jejich prioritou. Z široké nabídky Vám přinášíme praktické pomocníky k tabulím a flipchartům.

Doplňky pro tabule a flipcharty

Čistící prostředky
Cricco je evropská značka školních produktů a kreativních sad. Vysoká kvalita je dána výběrovými materiály a zpracováním.  Produkty podporují chuť ke tvoření, rozvoj motoriky a fantazii dětí.
www.cricco.pl

Kreativní sadyHanami je značka pro rolové fólie nejvyšší kvality pro laminaci technikou za tepla. V naší nabídce najdete fólie navržené pro laminaci archů, které vyžadují vysokou kvalitu zušlechtění výtisku. Pomocí laminace získáte lesklý nebo matný povrch, zvýrazněné detaily a barvy, ochranu před mechanickými a chemickými faktory a před vlhkostí.

www. foliehanami.cz

Laminovací fólie na roli