HEYKKA výtvarné potřeby stvořeny pro děti

Na českém trhu se objevila na konci loňského roku nová značka pastelek HEYKKA. Byla představena veřejnosti v Polsku roce 2019, jedná se tedy o velmi mladou nicméně ambiciózní značku školních kreslících potřeb. Aktuálně jsou v nabídce pastelky, voskovky, tužky a zvýrazňovače. Připravuje se další rozšířování o nové produkty.

Jsou rozhodně zajímavou značkou, na první pohled přitáhnou Vaši pozornost svým designem. Ten byl inspirován přírodou v netradičním pojetí, čerpanou  z atlasu rostlin ze 17. století. Zákazníci vyžadující kvalitu si rozhodně přijdou na své. Výrazné zářivé barvy s dostatečným pigmentem, tuha je měkčí lepená po celé délce pro nelámavost a snadné strouhání.  Ergonomický trojhranný úchop pro snadné držení a rozvoj jemné motoriky. Ruka se méně unaví a můžete držet pastelky delší dobu.

Bezpečnost pro děti je u Heykky na prvním místě, proto jsou zdravotně nezávadné a netoxické. Při výrobě bylo použito minimum surovin, aby byl dopad na životní prostředí minimální. Obaly a materiály jsou recyklovatelné.

Značka spojuje kvalitu a bezpečnost za co nejnižší cenu.

PASTELKY HEYKKA


Pastelky jsou balené v papírové krabičce do níž jsou vloženy na plastovém platu. K dispozici je varianta 12+2 nebo 24+2. Tedy 12 nebo 24 barev plus zlatá a stříbrná. Součástí balení je strouhátko. K dispozici je i varianta JUMBO. Silné pastelky se berou do ruky malým dětem snadněji než verze Classy, která je určena dětem od 8 let a starším školákům. Ergonomický trojhranný tvar pastelky pro správný úchop a neskutálí se ze stolu.Pastelky dobře a výrazně kreslí. Tuha je měkká a proto při kreslení nezůstávají stopy po tahu.  Mají syté barvy.
 

VOSKOVKY HEYKKA


Voskovky jsou také balené v papírové krabičce obsahují 12 nebo 24 barev. Na voskovky není třeba tlačit, nezanechávají žmolky. Čára je pěkně jednotná.  Každá voskovka je balena v papíře pro čisté ruce. Voskovky jsou ideální pro malé děti předškolního věku, díky své lehkosti usnadňují kreslení a vybarvování tvarů. Děti se naučí ovládat sílu a zápěstí, což je velmi důležité pro pozdější správný úchop a ovládání psaní.  Voskovky prošly na výbornou testem i v malování horkým voskem pomocí enkaustické žehličky.   K dostání jsou voskovky rovněž ve verzi Jumbo, tedy silném provedení pastelky.

Heykka voskovky


Voskovky Twist a Silky mají velmi pohodlný šroubovací mechanismus TWIST. V praxi to znamená rychlé vysunutí pastelky pouhým pootočením krytu. Pastelka by tedy při běžném používání měla vydržet déle a zabránit zašpinění rukou. Dostáváme se k nejlepšímu, pastelky není třeba strouhat. Mají výbornou krycí schopnost, jejich pohyb po papíře je příjemný a snadný. Je třeba dodat, že jsou k dostání v 12 barvách.


Heykka voskovky Twist


To nejlepší mezi voskovkami? Jednoznačně  voskovky Silky. Mají praktický šroubovací mechanismus a bonus je v jejich pevné plastové krabičce, kde najdete i štěteček.

Voskovky se skvěle hodí pokud chcete zkoušet nové techniky např. velmi oblíbený akvarel. Jinak řečeno voskovky Silky jsou velmi dobrou volbou a umožní Vám vyzkoušet více možností použití než jen obyčejné vybarvování. Jsou měkké, dají se roztírat po papíře pomocí prstů nebo vodou, čímž vzniká akvarelová kresba.

 

 

Zvýrazňovače LINEA


Klasický design se seříznutým hrotem. Výběr z 8 barev a 2 pastelových odstínů. Příjdou si na své i ti, co mají rádi jemné barvy. Barvy jsou výrazné, zvýrazňovač vydrží otevřený až 12 hodin, díky speciální technologii nevysychá. Nebojte se je vzít pro malování obrázků, pozadí či vybarvování. Širší stopa je ideální na zvýrazňování a tenčí stopa třeba na psaní. K dostání jsou výrzaňovače v prodejním boxu 36 kusů v mixu barev a zároveň zvýrazňovače na doplnění po 10 kusech od jedné barvy. 


TVOŘ A BAV SE

Kreslení a vybarvování je úžasný způsob relaxace a odpočinku od stresu a starostí. Heykka má pro Vás inspirativní materiály, abyste si mohli hned vyzkoušet různé techniky a možnosti tvoření.

Dejte barvy svému projektu a užijte si zábavu. ZVEME VÁS K HEYKKA ZÁBAVĚ v relaxační a zábavné zóně!
RELAXAČNÍ ZÓNA

ZÁBAVNÁ ZÓNA