Značka KOBRA se již předčasem předvedla novým modelem skartovačky Hybrid s naprosto stejným, velmi odolným mechanismem, jako je tomu u řady Kobra +1.  Láká především na nulovou spotřebu ve stavu snad-by, tedy pohotovostním režimu. 
 
Co všechno ještě umí?

Model Hybrid a model Hybrid S vychází z léty ověřené a velmi populární řady +1. Zapůsobí na Vás svým designem, který opravdu nevypadá špatně, navíc má velmi působivé a elegantní LED osvětlení při skartaci. Nabízí průzor do odpadní nádoby pro kontrolu naplnění odpadního koše o objemu 30l. Hodí se tedy do kanceláře, jako osobní skartovačka pro 1-2 uživatele s denní kapacitou skartace do 1000 listů. Je vybaven řezným mechanismem 3,5x40 mm, splňující stupeň utajení důvěrné (vyhl. 528/2005) pro důvěrné vnitropodnikové a obchodní dokumenty.Uživatelům nabízí spolehlivého parťáka pro skartaci papíru běžného formátu A4 do 230 mm, kreditních karet, kancelářských i sešívacích sponek, filmů (P-4, T-4, E-3, F-1).
 
Oblíbený elegantní tvar se zaoblenými hranami, bílá barva dominuje. K dispozici je ve dvou variantách, obě ve verzi cross-cut, tedy příčíný řez. Svou velikostí 370x260x500 mm se vejde pohodlně ke stolu či klidně pod stůl a benefitem modulu Hybrid S je, že zvládne větší počet listů 12-14 listů (A4/70g) oproti modelu Hybrid 8-9 listů.

 Ve svém středu nese nejnovější systém řízení spotřeby energie. Exkluzivní technologie umožňuje provoz s uloženou energií a automatickým vypnutím ze sítě po dokončení skartování při nulové spotřebě elektrické energie. Hybrid Power Management System je patent společnosti Elcoman, který umožňuje až 15% skartování prostřednictvím uložené energie.


Oba modely jsou vybaveny spolehlivým a odolným mechanismem a řeznými noži z uhlíkové kalené oceli.
S 24hodinovým nepřetržitým motorem nabízí bezkonkurenční výkon spolu s 170 W je nejúspornějším motorem mezi skartovačkami Kobra (rok provozu Vás tak vyjde na cca 435 kč při ceně 7kč/kWh a průměrnou denní délkou skartace 1 hodina). Hmotnost skartovačky je 9 kilogramů a je tedy vpřípadě potřeby lehce přenosná a snadno se dá vysypat koš.
Mezi to nejlepší na trhu patří motory Kobra s funkcí continuous duty, kdy mohou pracovat bez časového omezení a hlídání pracovních cyklů stroje. Skartovačky Kobra patří ve funkčnosti ke špičce mezi skartovacími stroji a jejích bezporuchovost a spolehlivost je na velmi vysoké úrovni. 5letá záruka na řezné nože jsou zárukou kvality strojů Kobra.Na čem ušetříte a proč stojí za to si Hybrid pořídit?

  • nulová spotřeba el. energie ve stavu stand-by
  • úsporný provoz - nejúspornější skartovačka mezi Kobrami
  • nemusíte shánět a používat odpadní sáčky
  • automatický start/stop při vkládání materiálu ke skartaci
  • LED indikátory ukazují jasně akutální stav stroje
  • 97%  bezporuchovost stroje
  • rychlé a dlouhodobě dostupné náhradní díly
  • Evropský výrobce = celý proces výroby probíhá v Evropě

Podařilo se vytvořit stroj za přijatelnou cenu s velmi lákavou kombinací benefitů a nespornou úsporou el. energie, který Vás rozhodně nezklame a vydrží spoustu let. Při koupi přidáme i olej pro mazání řezných nožů, který je standardem a je ho pro bezproblémový chod a údržbu nožů potřeba.


Výrobek nese certifikační značky ETL - CB - CE a byl otestován nezávislým orgánem a splňuje veškeré technické požadavky vyhovujícím právním předpisům Evropské unie.


Ekologicky šetrná, energeticky úsporná Kobra Hybrid přináší spojení důležitých inovací s využitím spolehlivých a ověřených původních funkcí skartovaček Kobra.
 


Mohlo by vás zajímat:
Technik radí:  Jak pečovat o skartovačku?


Vybrané kategorie:
Skartovačky Hybrid