Laminátory PEAK - vsaďte na ověřenou kvalitu.   

 
Laminace si za dobu své existence získala řadu příznivců a je označována právem za jednu z nejoblíbenějších povrchových úprav. Zvyšuje odolnost a pevnost materiálu vůči vodě a chemickým materiálům. Nebude přehnané tvrdit, že zalaminovaný dokument můžete jakko-li znečistit a vždy ho snadno umytím očistíte.

Společnost VIVID je předním evropským výrobcem laminátorů pro každou kancelář. Díky vlastním vývojovým pracovníkům mají úplnou kontrolu nad procesem vývoje a výroby, což umožňuje vyrábět kvalitní stroje. A to je důvod, proč laminátory PEAK dosahují tak dobrých výsledků a získají si Vás svou spolehlivostí a dokonalým
výsledkem za každé situace.

Všestranné laminování do formátu A2

Jednotlivé dokumenty jsou po vložení automaticky posouvány do laminovací jednotky. Využívat můžete fólie ve velikostech ID karty až po plakáty velikosti A2. Nejsilnější doménou je inovovaný vyhřívací systém válců, který je podstatně výkonnějsí. Dokáže rovnoměrně prohřát celý válec na požadovanou teplotu a to se projeví v dokonalosti a hladkosti laminace.  Poradí si s případným chybným nastavením teploty uživatelem, nepřehřívá se a zvládne laminaci laminovací fólie s tloušťkou od 75 do 250 mic. Díky robustnímu a kvalitnímu provedení můžete bez obav laminátory intenzívněji zatížit i v nepřetržitém provozu.
 

Ovládání

Laminátor byl navržen pro jednoduchou obsluhu běžným uživatelem. Ovládání teploty a rychlosti bylo zjednodušeno na jedno hlavní ovládací tlačítko, kterým je regulace teploty, což je ideální pro časté každodenní používání.
Také si můžete přepínačem zvolit, zda budete laminovat za tepla či za studena nebo využít přepínač pro zpětný chod válců.
 
  

Šetrný k životnímu prostředí

Pro firmu Vivid je samozřejmostí ochrana životního prostředí a respektování environmentálního systému, tudíž i laminátory jsou šetrné k životnímu prostředí a vybaveny systémem automatického vypnutí či úsporného režimu stand-by.
 
A názor odborníka na závěr:
Miroslav Kocur (servisní technik):  "Dobré, spolehlivé stroje. Doporučuji je pro kvalitní provedení, výdrž a vysokou odolnost."

S laminátory PEAK investujete do všestranného, spolehlivého stroje, který Vám bude dobře sloužit po mnoho let.


Vybrané kategorie: