Zanedlouho začne svatební sezóna a pokud budete na nějakou svatbu pozvaní, určitě budete chtít novomanžele potěšit drobným dárkem. Aby mladý pár nevstoupil do společného života v doprovodu pěti mixérů, šesti žehliček a třech topinkovačů, bude se hodit tip na darování finančního obnosu, za který si potom novomanželé mohou koupit to, co budou opravdu potřebovat.


Co budete potřebovat?

základ pro výrobu exploding boxu
oboustrannou lepicí pásku
papíry Galeria Papieru -  floral bílá
razítka se svatebními texty
papírové květiny
bílou stuhu
vyřezávací šablonu kruhu
vyřezávací šablonu kruhu s vlnkama
Big shot
raznici na zakulacené rohy
tavnou lepicí pistoli

 
1.    Nemáte-li základ pro výrobu exploding boxu, vyrobte si jej z tvrdého bílého papíru. Rozměr může být například 10x10x10, víčko bude asi o 2-3 mm větší, aby se dalo pohodlně zavřít.  Jakmile vše narýsujete a vystřihnete, můžete přistoupit ke zdobení.  Vnější stranu exploding boxu také oblepte perleťovým papírem např. Floral značky Galeria Papieru.
 
 
 
2.    Víčko oblepte perleťovým papírem Floral od Galeria Papieru. Nahoru jej dozdobte kruhem s vlnkama, na který nalepte papírové květiny a další drobné dekorace.
 

3.    Po oddělání víčka se krabička sama rozloží, je tedy třeba ozdobit i vnitřní stranu krabičky. Z perleťového papíru si vystřihněte pět čtverců, kterým zakulaťte rohy pomocí raznice. Na dva čtverce nalepte kruhy s natisknutými svatebními texty, na další dva čtverce stuhu s mašlí.
 
 

4.    Na vnitřní prostřední čtverec přidejte několik květin a drobných dekorací a  ruličku, do níž můžete následně vložit finanční obnos.

Věřím, že novomanžele potěší nejen peníze, které v krabičce najdou, ale i krabička samotná, která může ještě za spoustu let připomínat manželům jejich velký den.