Někteří prostě podzim milují a jiní nesnáší. Já hlasuji pro radost, takže se v něm snažím hledat to dobré a uživat si barev, teplých svetrů, času na čtení a hutných, pořádných jídel :) Podzim je jako stvořený pro aktivity doma a mezi nimi nemůže chybět tvoření. Užívat si času sami pro sebe a zhotovit něco krásné, pro potěšení sebe či někoho blízkého.

 
Co budete potřebovat:

kreativní papír galeria papieru vyšší gramáže nejlépe od 220 - 230 g/m2
provázek
oboustrannou lepicí pásku nebo lepidlo
3D polštářky
řezací podložku
nůžky nebo nožík
šablonu na žaludy
 


A jak na to?
 
1. z vybraného papíru si uděláme základ přání. Zvolíme formát, který se nám líbí. Já jsem zvolila papír Galeria Papieru Listy zelená, hodil se mi tu tématicky a zelenou mám prostě ráda. Zlaté listy, jako potisk mu dodají eleganci a luxusní vzhled. Na připravený základ přání si upevníme provázek. Použila jsem světlý bavlněný, je dobré, když bude lehce provislý. Ze zadní strany papíru přilepíme izolepou nebo lepidlem. Lze použít i tavnou pistoli.
 
 

 
2. teď přijdou na řadu žaludy. Ty prostě k podzimu nesmí chybět. Vytiskněte si šablonu a obkreslete na Vámi vybraný papír. Já jsem zvolila 3 žaludy různé velikosti a kombinovala papír Pepper se zlatým papírem Royal. Hezky se tak doplnila zlatá k základu a žaludy úžasně vynikly. 
 
 
    

 
 
3. V dalším kroku si nalepíme jednotlivé žaludy na provázek pomocí 3D polštářků, docílíme tak zajímavého efektu a žaludy více vyniknou. Dále si připravíme doplňující text na přání. Lze použít razítko či natisknout v tiskárně a dolepit opět pomocí 3D polštářků nebo oboustrannou lepící páskou.
 
 
 

 
4. A přání je hotové! Jelikož mi ještě žaludy zbyly. Rozhodla jsem se je využít a udělat ještě visačku na dárek.

 
 
Spoustu radosti při podzimní tvoření!