Nová řada skartovaček Kobra TS s dotykovým displejem využívá v současnosti nejvíce vyspělých technologií na trhu a překvapuje po stránce výbavy.
Revoluční a zajímavou technologií je systémem EPC electronic power control. Systém  ukazuje prostřednictvím řady optických světelných indikátorů okamžitou zátěž skartovačky.  Obsluha tak může ihned ovlivnit a optimalizovat proces skartace, případně se vyhnout zahlcení skartovačky.


Povyšte skartování na vyšší level!


Dotykový displej Vám dovoluje sledovat aktuální stav skartovačky na jednotlivých světelných indikátorech. Ty se rozsvítí a upozorňují či varují obsluhu skartovačky na přepnutí do pohotovostního režimu stand-by s úsporným napájením, nutnost mazání řezného nože, plný odpadní koš, zahlcení papírem či otevřená dvířka. Skartovačky s automatickým mazáním upozorňují rozsívceným indikátorem na prázdnou nádobku na  olej.

Všechny ovládací prvky jsou aktivovány pouhým dotykem. Pokud podržíte prst na funkci „forward“ dobu 5 sekund je možné skartovat i průsvitný materiál.  Rozsvícená kontrolka oleje Vás upozorní na nutnost olejování.  Systém EPC na displeji ukazuje světelnými indikátory aktuální zatížení skartovačky, které slouží k optimalizaci samotné skartace tak, aby nedošlo k zahlcení (Kobra 260, 270, 310, 410TS).

Profesionál, který ušetří  peníze i životní prostředíPojďme se lépe podívat na moderní technologie skartovaček Kobra TS. V čem tedy spočívají jejich inovace?

Systém Energy Smart
– jedinečný systém úsporného napájení skartovačky.
Po  skončení skartace se systém automaticky přepne po 8 sekundách do úsporného režimu stand-by s nulovou spotřebou energie. Pokud není skartovačka používána po dobu 4 hodin, vypne se. (Energy Smart roènì ušetří 10 kW el. energie a sníží kontaminaci atmosféry oxidem uhličitým o 65 kg)

Automatický zpětný chod
– zabraňuje zahlcení skartovačky, pokud vložíte větší množství papíru než je udaná kapacita

Motor pro 24 hodinovou práci
– speciální motory mohou pracovat 24 hodin denně non-stop bez časového omezení doby provozu a doby nutné k chlazení.

Dva samostatné otvory a dvě řezné jednotky
(Kobra 260, 270, 310, 410 TS) – oddělená skartace papíru a plastu (CD, DVD a kreditních karet). Okamžitá seperace skartovaného materiálu do dvou odpadních pytlů usnadní a urychlí třídění odpadu.

Nechybí ani pořádná výbava


Skartovačky řady Kobra TS přináší již standard v podobě robustních ocelových ozubených kol a kovového řetězového převodu, který nabízí vynikající spolehlivost a
Nové uhlíkové kalené řezné nože ve skartovačkách Kobra ts nepoškodí ani sešívací a kovové sponky a umožní dosáhnout vysoké kapacity skartace s nízkou spotřebou elektrické energie.
Skartovačky Kobra TS typ cross-cut a  HS mohou být dovybaveny automatickým systémem olejování řezné jednotky pro dlouhodobý maximální výkon. Dalším možností je také detektor kovových předmětů, který upozorňuje na skartaci kovových předmětů a zastaví skartovačku dříve, než se dostanou do řezných nožů. Rozsvícený optický indikátor varuje obsluhu, aby odstranila kovové předměty ochránila tak nože.

Nabízí celou škálu modelů v 5 různých úrovních ochrany dat


V nižší cenové hladině se nachází řada 245TS s objemem koše 40l.  Pro střední a větší kanceláře je určena řada 260TS a 270TS. Pro náročné zákazníky a velké objemy skartovaného papíru nabízíme řadu 310TS, vybavena dvěmi výkonnými motory a odpadním košem 136 l.


Mohlo by vás zajímat:
Technik radí:  Jak pečovat o skartovačku?


Vybrané kategorie:
Skartovačky řady KOBRA TS