Drobný dárek věnovaný od srdce vždy potěší. Zkusme to dneska trochu netradičně, ale efektně ve skládané pohlednici. Uvnitř je místo pro osobní přání a kapsičky pro fotku, lístek do divadla či visačku.


Co budete potřebovat:

ozdobný papír galeria papieru A4 (do gramáže 230) Růže ivory
oboustranná lepicí páska nebo lepidlo
rýhovací podložka
nůžky
stužka
věci pro dozdobení

 
1.    Přípravte si papír formátu A4 a pojďte skládat. Papír si přeložíme na 4 čtvrtiny, jako na fotce. Nejdřív po delší straně a poté po kratší straně.
 
 


 
2.    Nyní si přeložíme rohy papíru proti sobě (v horní levé čtvrtině a dolní pravé čtvrtině) – jeden až po okraj složení papíru a druhý tak cca 3 cm od složení a nalepíme oboustrannou lepící pásku a papír do půlky po kratší straně rozstřihneme.
 
 

 
 
4.    Znovu skládáme :) Nejdříve přehneme horní levou čtvrtinu papíruzleva doprava. Potom spodní pravou čtvrtinu přes ni nahoru a zbytek dozadu. Vzniknou nám dvě kapsičky pro vložení drobnosti a prostor pro text při rozevření pohlenice.  Základ pohlednice tak máme hotový. Dozdobit můžeme různými ozdůbkami podle představ či toho komu je pohlednice určená. Já jsem zdobila krajkou a vystřihnutými kytičkami. Jako dárek dovnitř jsem použila visačku, ale meze se nekladou, může být záložka do knížky, lístky do kina či poukázka, fotka :)
 
 
 

 
Doufám, že jsme Vás inspirovali a uděláte radost obdarovanému.