Dnešní inspirace je jednoduchá, časově nenáročná s minimálními náklady na papír. Můžete ho zařadit mezi rychlé vánoční tvoření či tvoření na poslední chvíli.

Co budete potřebovat:

kreativní papír galeria papieru
oboustranná lepicí páska nebo lepidlo
samolepící třpytivá fólie galeria papieru
děrovačka
nůžky
provázek nebo stužka
obsah krabičky


POSTUP:
 
1.     Z papíru Kůra ivory si vystřihněte nebo pomocí řezačky uřízněte obdélník 21x9 cm a narýhujte na podložce nebo poskládejte podle šablony.

   

 
2.    Krajní strany obdélníku zastřihněte zešikma. Dále si vystřihněte z téhož papíru dva pásky široké 2cm a dlouhé 9 cm.  Narýhujte z každé strany 2 cm od okraje a ty podlepte oboustrannou lepící páskou. Pásky použijte na vnitřní slepení krabičky.
 
 

3.    Vyřežte či vystřihněte 6 hvězdiček vždy dvě stejné velikosti a navrstvěte na sebe. Hotové hvězdičky se budou lepit na zešikmené strany krabiček.

 

4.     Do hvězdiček uděláme děrovačem dvě dírky, aby bylo možné protáhnout provázek nebo stužku a krabičku svázat dohromady. Potom ještě oblepíme boky krabičky samolepící třpytivou fólií. Jde to snadno, jelikož je zadní stran samolepící. Stačí pouze vystřihnout 4 obdélníky.
 
 
5.    Pokud chcete můžete přidat malou jmenovku a připevnit kolíčkem. Do krabičky se vejde malá drobnost či čokoládová figurka.