Velikonoce jsou už za dveřmi. Možná už máte doma pověšené i dekorace. Stačí navařit a napéct něco moc dobrého, připravit výslužku pro koledníky a těšit se. Připravila jsem pro vás krabičku na drobné dobroty pro koledníky či vaše děti :)

Co budeme potřebovat:

kreativní papír galeria papieru gramáže - jarní barvička nebo s potiskem (Malé růže) a výraznější scrapbookový papír (Retro)
oboustrannou lepicí pásku nebo lepidlo
rýhovací a řezací podložku
šablonu na krabičku
nůžky
provázek nebo stužku
obsah dovnitř krabičky

1. Začneme přípravou krabičky. Šablonu je možné vytisknout přímo na vybraný papír nebo na klasický kancelářský papír. Důležité je, si ji vytisknout dvakrát. Druhá varianta je malinko pracnější. Šablonu musíte vystřihnout, obkreslit a znovu vystřihnout. Podél plných čar stříhejte, přerušované slouží k rýhování. Rýhovat můžete pomocí rýhovací podložky nebo pravítka a ohněte. Všechny hrany raději ještě vyhlaďte rýhovací kostí nebo pravítkem, aby bylo vše rovné a hladké.
 


 

 
2. Máme připravené: dvě vystřihnuté a narýhované části krabičky, zajíčka nebo cokoli jiné na dozdobení a stužku na mašličku.

 

 

3.  Teď už můžeme přistoupit k lepení a kompletaci. Nejprve slepíme lepidlem či lepící páskou dohromady krabičku.

 4. Na závěr si nechávám zdobení. Já jsem použila velikonočního zajíčka, aby to bylo opravdu velikonoční :) Nalepila jsem ho pomocí 3D polštářků. Jako třešnička na dortu mašlička ze stužky. A nezapomeňte dovnitř vložit dobroty! 
Užijte si krásné velikonoce, ať už tradiční či netradiční.

"Vítej nám jaro a znovuzrozená přírodo :) "